Atölyeler

CAZİBENİN SIRLARI

Enerjinizi çekici kılmak ve cazibenizi artırmak sizin elinizde. Kendiniz hakkındaki düşünceleriniz sizin dışarıya yansımanızdır. Kendinizi ne kadar eleştirirseniz o kadar çekim gücünüz azalır.
Cazibenin Sırları Atölyesi’nde, bilinçaltınızda bulunan negatif düşünce kalıplarından serbest kalacak, kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz hisleri bilinçaltınıza tanıtacağız. Neşeniz ve özgüveniniz artacak, çevrenizdekiler sizin bu yeni enerjinizin cazibesinden etkilenecekler

YARATIM ENERJİSİ

Yaratım; sizin bu yaşamda gerçekleştirmek istediklerinizdir. Hedeflerinize ulaşmak için zorluklarla mı mücadele ediyorsunuz? Hedeflerinize ulaşmak imkansız mı? Yaratım Enerjisi Atölyesi’nde hedeflerinize ulaşmanın önündeki engelleri kaldıracak ve kendi bolluğunuzu nasıl yaratacağınızı öğreneceksiniz.

KORKULAR

Çocukluğunuzdan beri pek çok korkuyu bilinçaltınıza kaydettiniz. Bu korkuların pek çoğu şu anda bile günlük hayatınızı sabote ediyor olabilir. Bu korkuların; ilişkilerinize, iş yaşamınıza, ruhsal sağlığınıza etkilerinden serbest kalmak, artık kendinizi güvende ve mutlu hissetmek için Korkular Atölyesi’ne katılabilirsiniz.

İLİŞKİLER

Çocukluğunuzda ebeveynlerinizle olan ilişkiniz ve onların birbirleriyle olan ilişkisi, sizin sonraki yaşamınızda ki ilişkilerinizin temelini oluşturdu. Eşinizle, çocuklarınızla, arkadaşlarınızla ve işyerinizdekilerle olan ilişkileriniz de anlaşılmadığınızı mı düşünüyorsunuz ya da kendinizi yeterince ifade edemiyor musunuz?
İlişkiler Atölyesi’nde sağlıklı ilişkiler kurmanızın önündeki negatif bilinçaltı inançlarına çalışacağız. Çevrenizdekilerle sevgi ve hoşgörü temelli ilişkiler kurabileceksiniz.

KADINLARDA GÜÇ

Toplumun ve ailelerin kadınlara vermiş olduğu roller, kadınlara güç deneyimleri getirdi. Güçlü olmak zorunda kalan kadın, zorluklarla baş etmek ya da boyun eğmek zorunda kaldı.
Kadınlarda Güç Atölyesi ile güç deneyimlerinizden serbest kalacak ve kolaylıkları yaşamınıza çekebileceksiniz.

DENGE

Zihinsel, bedensel ve ruhsal denge kendini sevmenin sırrıdır. Denge Atölyesi ile kendinizi değerli ve merkezinizde hissedecek, ilişkilerinizin kalitesi artacak, yaşamınıza bolluğun aktığına tanık olacaksınız.

KOŞULSUZ SEVGİ

Koşulsuz Sevgi Atölyesi’yle çocuklukta edinmiş olduğunuz ve sizi beklenti karşılamak zorunda bırakan inançlardan serbest kalacak, gerçek sevgi hissini yaşamaya başlayacaksınız. Kendinizi çok daha özgür ve keyifli hissedecek, yaşam nefesinizin tadını çıkaracaksınız.

RUH EŞİM

Sizinle en uyumlu ve aynı akışda olan kişi sizin ruh eşinizdir. Bu güne kadar ruh eşinizle hiç karşılaşmadıysanız, bunun sebebi bilinçaltınızda olan negatif inanç programlarıdır. Bu programlar değiştirildiğinde, ruh eşinizi yaşamınıza çekmeniz an meselesi.

SEVGİ VE İLİŞKİLER

İlişkilerin temelini koşulsuz sevgi oluşturur. Fakat bazen sevgi zannettiğiniz duygular, sevgiden çok uzaktır ve bunları sevgi zannetmiş olabilirsiniz. Sevgi zannettiğiniz duygular, ilişkileriniz içinde size olumsuz deneyimler yaşatır.
Deneyimlerinizi gerçek sevgiye dönüştürmek ister misiniz?

ŞİFACILARIN BLOKAJLARI

Empat mısınız? Çevrenizdeki kişilerin fiziksel ve duygusal acılarını üzerinize mi alıyorsunuz? Gereğinden fazla yardımsever misiniz? Öyleyse siz empat şifacısınız? Şifacıların Blokajları Atölyesi’nde bu duygulardan özgürleşip, kendi yaşamınıza geri dönecek ve hayallerinizi yaratmanın önündeki engelleri kaldırabileceksiniz.

Not: Gelecek atölyeler için duyuru yayınlanacaktır. Site üzerinden ve sosyal medya hesaplarımdan duyuruları takip edebilirsiniz.