Kişisel gelişim,  Thetahealing

Ruh Eşi

Bu enkarnasyona gelmemizin nedenlerinden biri, her türlü sevgiyi anlamak, sevginin erdemlerinde ustalaşmaktır.

Bunlardan biri, bir partnerin tam sevgisidir. Bu, başka bir kişiye derin, yakın, bütünüyle ve tamamen sevmeyi öğrendiğimiz bir ilişkidir. Bunu yapmak için doğru türden bir ruh eşine ihtiyacımız var.

Peki, bir ruh eşi tam olarak nedir? Bu konuda birkaç görüş var.

Çoğu insan için ruh eşi, başka bir zaman ve yerden, muhtemelen bir tür geçmiş yaşamdan, tanıdıklardan biridir. Bu geçmiş yaşamda, fiziksel olanı aşan derin bir duygusal bağlılık gelişmiştir. Bu bağlılığın hatırası bir şekilde ölümün arınma sürecinden kurtulmuştur ve bu hayata yeniden doğmuştur. Bazı insanlar bir ruh eşinin başka bir yerde ve zamanda sevdiğimiz herhangi biri olduğuna inanır.

Ayrıca, ruhların birleşmesinin, geçmiş bir zamandan gelen ruhların yeniden birleşmesi anlamına gelmesi de şart değildir. Burada ve şimdi yepyeni, spiritüel ruh eşi birleşmeleri oluşuyor ve birleşimlerin enerjisi parlayarak, tıpkı ruhların tekrar birleşmesinin verdiği şekilde başkalarına umut veriyor.

Yedi tür ruh eşi vardır:

  1. İkiz alev
  2. Uyumsuz ruh eşi
  3. “İşlenmemiş elmas” ruh eşi
  4. Bitmemiş iş ruh eşi
  5. Uyumlu ruh eşi
  6. Uyumlu yaşam ruh eşi
  7. İlahi hayat partneri ruh eşi

Birçoğumuz, bir ruh eşi bulmamıza karşı çalışan derin programlara ve inançlara sahip olabiliriz. Bu, her zaman bir ruh eşi aradığımız, ancak asla tezahür ettirmediğimiz anlamına gelir. Çünkü bilinçaltımızda kendimizi engelliyoruz.

Gizli inanç programlarınız varsa ve biriyle ilişki içindeyseniz, ilişkinizi başarıyla sürdürmek zor olabilir. Çünkü o kişiyle savaşacak veya çok yakınlaşmaması için bir sabotaj senaryosu yaratacaksınız.Ya gardınızı indirirseniz ve sonra sizi terk ederlerse? Ya sizi yalnız bırakıp ölürlerse?

Bu hislere sahipseniz kendinizi kötü hissetmeyin. Bunlar çoğu insanda vardır. Ruh eşi arayan birçok insan, bir tane bulmaktansa aramaya devam etmeyi tercih eder. Diğerlerinin, daha başlamadan onları durduran gizli inanç sistemleri vardır.

Sizi durduran bu inanç sistemlerini değiştirmek için Thetahealing Seminerlerine katılabilir ya da danışmanlık alabilirsiniz.

Kaynak: Thetahealing Ruh Eşinizi Bulun Vianna Stıbal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir