Kişisel gelişim,  Thetahealing

Enerjisel Boşanma

Her ilişki yürümeyebilir. Bir çok faktör nedeniyle, partnerlerden biri diğerini sevmekten vazgeçebilir. Bu olduğunda, artık onlarla birlikte olmak istemezler ve işler düzeltilemez.

Hayat seçimlerle ilgilidir. Mevcut ilişkinizden ayrılmak istiyorsanız bu sizinle ilgilidir.

İlişkilerde partnerinizle açık iletişim hatlarını sürdürmek önemlidir. İlişkinizin iyi gitmemesinin nedeni onlarla iletişim kurmuyor olmanız olabilir. Ancak bir ilişkinin kurtarılamayacağını anlarsanız, bu noktada ayrılık seçimi kararını vermelisiniz. İlişkiden çocuklar varsa, bu geçişi onlar için olabildiğince yumuşak hale getirmek önemlidir.

Birisiyle romantik bir ilişki kurduğumuzda, ruhsal enerjimiz o kişiyle belli bir ölçüde bütünleşir. Hem fiziksel hem de ruhsal nitelikte DNA alışverişi yapıyoruz ve bu en az yedi yıl kalıyor. Bu spiritüel DNA, birçoğumuzun uzlaşmaz farklılıklarımız olmasına rağmen bir kişiden ayrılmakta zorlanmamızın nedenlerinden biridir. Onlara verdiğimiz ruh parçalarını geri almalıyız.

Hâlâ 10 yıl önceki bir ilişkiniz hakkında düşünüyor musunuz? Bu, hâlâ o kişiden bir ruh parçası taşıyor olabilirsiniz demektir.

Enerjisel boşanma ve ruh parçalarının iadesi Thetahealing yöntemi ile kolaylıkla yapılabilir.

Siz de eski ilişkilerinizden serbest kalmak veya mevcut ilişkinizdeki ayrılığı kolaylaştırmak isterseniz Thetahealing Seminerlerine katılabilir veya danışmanlık alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir